SZKOLENIA DLA GRUP

Wind4You to nie tylko zamknięty ośrodek sportowy ale też szkoła sportów wodnych i wypożyczalnia. 

Od wielu lat obsługujemy grupy zakwaterowane w okolicznych miejscowościach. Dąbki, Darłowo, Mielno, Jarosławiec to głowne miejsca noclegowe naszych klientów. 

W ofercie dla grup zorganizowanych mamy: 

Cennik:

W cenie zawarte jest wszystko to co jest potrzebne do realizacji zajęć. Odpowiedni sprzęt sportowy, pianka, kapok, wykwalifikowna kadra oraz transport do naszej szkoły*. Podane ceny są cenami netto.

Opiekunowie grup (1 opiekun na 10 uczestników) mogą również mogą korzystać z zajęć bez dodatkowej opłaty.

Opisy zajęć 

Windsurfing 

Zajęcia trwają 1.5h ale od razu zaznaczymy, że jest w tym zawarty czas na przebranie / zbiórki / organizacja sprzętu- więc im grupa bardziej zorganizowana tym więcej pływa. Z naszego doświadczenia wynika, że grupa średnio zorganizowana w wieku >12 lat po drugich zajęciach pływa już ok 70 min. 

Polecamy min 3 zajęcia dla grup - pozwala to na naukczenie uczestników podstaw związanych z windsurfingiem. Na zajęciach kursnci poznają budowę sprzętu, podstawy bezpieczeństwa w wodzie jak i na lądzie oraz podstawowe manewry pozwalające na somodzielne poruszanie się po wytyczonym akwenie. Już na 2 zajęciach uczestnicy samodzielnie poruszają się na deskach pod okiem naszej kadry. Zajęcia prowadzimy w płytkiej zatoczce więc obawy przed głęboką wodą są zredukowane do minimum. Zajęcia prowadzimy dla dzieci od 8 roku życia a górnego limitu nie posiadamy. 

W cenie zajęć jest wliczony: instruktor / pianka / kapok / asekuracja / deska / pędnik. Warto poinformować uczestników o zaopatrzeniu się w buty "do wody". Dostępność sprzętu pozwala na swobodne obsłużenie jednorazowo grupy 50 uczestników.

Kajaki

Kajaki to chyba jedna z najbardziej popularnych aktywności dla grup zorganizowanych. Ich prostota pozwala na przeprowadzenie zajęc nawet dla grup z dużym rozstrzałem wiekowym. 

W naszej bazie posiadamy 25 kajków 2 osobowych pozwalających na obsłużenie grup do ok. 50 uczestników. Zamknięty jeziorny akwen to idealne miejsce do prowadzenia zajeć dla początkujących jak i zaawansowanych kajakarzy. 

W cenie zajęć zawarty jest odpowiedni sprzęt, kapok oraz pianka jeśli warunki tego wymagaja oraz opieka naszej kadry. Blok zajęciowy to 1.5 h oraz jego wilokrotności. 

Spływ kajakowy 

Spływ to opcja dla grup z doświadczeniem. Wycieczka zaczyna się w naszej wypożyczalni, nastepnie uczestnicy kierują się na połaczenie jeziora z morzem tgzw. Kanał Szczuczy. 

Cała wycieczka to ok 3-4h w zależności od warunków pogodowych. 

Podczas całej wycieczki uczestnikom towarzyszy nasza kadra wraz z motróką asekuracyjną w celu podwyższenia bezpieczeństwa całej "wyprawy" 

SUP

SUP to połaczenie kajakarstwa z windsurfingiem. Na takiej desce pływamy w pozycji stojącej z wiosłem jednostronnym. Jest to bardzo ciekawa pozycja jeśli chcemy potrenować równowagę oraz mieć wiekszy kontakt z wodą, upadki do wody raczej występują tutaj w standardzie. 

SUP to świetna platforma do zabaw grupowych. W naszej wypożyczalni mamy również deski wieloosobowe (nawet do 10 osób!)