CENTRUM SPORTÓW WODNYCH

windsurfing w polsce

Windsurfing

Naszą pasją jest windsurfing. Chcemy się nią dzielić z jak największą liczbą osób, dlatego szkolimy kursantów na każdym poziomie zaawansowania i w każdym wieku; indywidualnie i w grupach. Wpadnij do nas aby zrobić pierwsze kroki na desce lub doszlifować pływanie ślizgowe, samodzielnie lub z instruktorem

120 desek mieczowych RRD, Fanatic 

50 desek ślizgowych Fanatic, Starboard, RRD

120 żagli szkoleniowych 0.8 - 5.0 m²

60 żagli ślizgowych 3.4 - 8.5 m²

wing foil w polsce

Wing Foil

Nasze najnowsze zabawki: Wing Foil znany również jako Wingsurfing to sport powstały w ostatnich latach z połączenia kitesurfingu, windsurfingu oraz hydrofoila. Doświadczeni windsurferzy z łatwością opanowują go podczas pierwszej sesji na wodzie, a nowicjusze dobrze sobie radzą już po kilku godzinach. Wing Foil ma bardzo szeroki zakres wiatrowy, co sprawia, że możesz wejść w ślizg nawet przy niewielkim wietrze. Jesteśmy jedną z niewielu szkółek, w których możesz wypożyczyć i zapisać się na szkolenie Wing Foil w Polsce. 

4 deski Wing Foil 75 - 145 litrów

10 latawców Wing Foil 2.0 - 8.0 m²

wind foil w polsce

Wind Foil

Wind Foil zwany także Windsurf Foil to połączenie windsurfingu z hydrofoilem, które sprawia, że nad wodą sunie się w ciszy. Wszyscy, którzy próbowali, schodzili z wody zachwyceni. U nas możesz zapisać się na prywatną lekcję Wind Foil lub jeśli masz już nieco doświadczenia, wypożyczyć sprzęt i latać samodzielnie. Bezpieczeństwo to dla nas najwyższy priorytet, dlatego do wypożyczenia czy lekcji otrzymasz kask w cenie. 

5 żagli dedykowanych do Foila

10 desek Wind Foil wraz z foilami RRD i Starboard 

żaglówki nad jeziorem

SUP

Stand Up Paddle to sport pochodzący z Hawajów, którego popularność rośnie z roku na rok. Może być uprawiany zarówno przez dorosłych jak i dzieci, niezależnie od warunków pogodowych, dlatego jest świetną alternatywą dla windsurfingu w bezwietrzne dni. 

Posiadamy 6 zestawów Stand Up Paddle.

Żaglówki Topaz TAZ

TAZ to łatwa w żegludze, dwu żaglowa łódka przeznaczona dla jednego lub dwojga dzieci (lub osoby dorosłej i dziecka). Jej prosta konstrukcja sprawia, że jest idealnym sprzętem do rozpoczęcia przygody z żeglarstwem.

Dysponujemy 4 łódkami Topaz TAZ z pełnym otaklowaniem. 

kajaki nad jeziorem

Kajaki

Wakacyjny klasyk. Nasze kajaki są wykonane z polietylenu, co sprawia że są bardzo stabilne i wygodne. Świetne na rodzinne popołudnia, grupowe wycieczki, czy solowe eksploracje co w trawie piszczy. 

Posiadamy modele 1- oraz 2-osobowe. 

banan i sporty motorowodne nad jeziorem

Sporty motorowodne

Firma WAKE4YOU zajmuje się sportami motorowodnymi na terenie naszej bazy. W ich ofercie zajdziecie przejażdżki bananem, na nartach i kanapach wodnych czy wakeboarding. 

Rezerwacji tych atrakcji prosimy dokonywać bezpośrednio z WAKE4YOU.